V Dolních Břežanech opět řádí neznámý pachatel

Drzost zlodějů nebere konce. Během několika uplynulých nocí došlo v Dolních Břežanech opět ke krádežím, odcizena byla horská kola i nářadí.

Na oplocený pozemek rodinného domu vnikl v nočních hodinách pachatel(é) v ulici Slunečná, odkud bylo odcizeno horské kolo.

Podobný scénář se opakoval o den později v ulici Mladých, přes nezajištěnou vstupní branku vstoupil v noci neznámý pachatel(é) na pozemek a z nezajištěného zahradního domku byla odcizena motorová pila značky Husqvarna.

Poslední případ se stal v noci ze 6. na 7. července v ulici Břežanská, zde byla opět ze zahradního domku odcizena dvě horská kola.

Zvláštní je že v ulici Mladých byl v nezajištěném zahradním domku kromě motorové pily i křovinořez ten však zůstal bez povšimnutí, stejně jako v ulici Břežanská, zde se nacházela horská kola tři ale odcizena byla jen dvě a bez povšimnutí zůstala i sekačka na trávu, vše nasvědčuje tomu že se jedná o jedince který odcizí jen to co pobere.

Ulice Slunečná, Mladých a Břežanská se nacházejí ve stejné lokalitě

Mějte se na pozoru a dostatečně dbejte na zabezpečení přístupu na své pozemky, do garáží a zahradních domků protože v Dolních Břežanech není stále bezpečno.

One Response

  1. Petra Bialecká 7.7.2015

Zanechte komentář