Snaha zamezit prodeji na Farmářské zahradě?

Snaha zamezit prodeji na Farmářské zahradě v Dolních Břežanech ze strany obecního úřadu, kde byl na začátku května zahájen úspěšný prodej ovoce a zeleniny, pokračuje.

Starosta obce prohlásil, že je Farmářská zahrada bez stavebních povolení, bez projednání připojení na komunikaci a funkčně v rozporu s platným územním plánem.

Po té co v polovině července Farmářskou zahradu navštívili pracovníci stavebního úřadu obce s cílem zamezit tomuto prodeji a hledali zde porušení stavebního zákona , tak nyní představitelé obce vyslali na zahradu pracovníky z hygienické stanice, ale ti zde po prozkoumání celého objektu žádné nedostatky v rozporu s platnými hygienickými předpisy neshledali.

Lze se tedy domnívat, že od samého počátku se jedná o cílený záměr několika jedinců jméno Farmářské zahrady poškodit a prodeji zamezit? To že podnikatel nabídkou kvalitního zboží dokázal získat spoustu spokojených zákazníků na svou stranu, se projevilo ve ztrátovosti konkurenčních firem nabízejících podobné produkty v pronajatých prostorách Dolních Břežan a odtud by mohlo pramenit veškeré zlo.

Většinou vše s něčím souvisí… Komu například patří nebytové prostory v ulici 5. Května naproti obecnímu úřadu a, ve kterých se nachází obchod s ovocem a zeleninou? Kdo tyto prostory pronajímá a s kým mají nájemci uzavřené smlouvy o pronájmu? Odpovědi na tyto otázky by možná mohli občanům poodhalit některé skutečnosti.

Zanechte komentář