DBMAGAZIN na svých webových stránkách nabízí všem zájemcům o inzerci hned několik zajímavých možností, jak oslovit čtenáře každý měsíc. Na českém internetu působí od roku 2012 a za tu dobu si již vytvořil velkou čtenářskou základnu, a stal se tak efektivním prostředkem, díky kterému můžete zviditelnit svoji firmu, propagovat své produkty a oslovit potenciální klienty či zákazníky.

PR články patří mezi oblíbené formy inzerce. Jedná se o články, kterými se subjekt (například firma) snaží komunikovat se zákazníky a s veřejností celkově. PR články patří mezi oblíbenou formu inzerce. Pro PR je nejdůležitější udržet, ale hlavně neustále zlepšovat dobrou image. Public relations se využívají v příkladech jako sdělování informací potencionálním zákazníkům – tím se dá podpořit prodej a případně zlepšit reputace – důležité je získávání zpětné vazby od zákazníků. Díky níž může daná organizace zlepšovat své techniky prodeje.Na rozdíl od reklamy, která se snaží o krátkodobý prodej služby či produktu se PR soustředí spíše na dlouhodobější cíle jako je celková image společnosti, vztahy a komunikace s cílovými skupinami.

BANNERY jsou jasně nejviditelnější formou inzerce na našich stránkách. Snadná cesta k efektivnímu nabídnutí svých služeb a prezentaci své značky, Lze je umístit v podstatě kamkoliv. V případě vašeho zájmu jsem schopen za poplatek reklamní bannery vytvořit.