POZOR! Další vykradená auta v Dolních Břežanech

V pátek 27. března 2015 došlo k vykradení dodávkového vozidla Ford Transit, které jeho majitel zaparkoval na parkovišti před mateřskou školkou v ulici Na Vršku. Neznámý pachatel vnikl do zadního prostoru vozidla a odcizil z něj pracovní nářadí. Včetně poškození vozidla tak majitel odhadl škodu na cca 50.000,-Kč.

Ke stejnému scénáři došlo o týden dříve, kdy řidič své vozidlo též značky Ford Transit ponechal odstavené na parkovišti u DB FIT. Neznámý pachatel násilím vnikl dovnitř a i zde odcizil nářadí. Také v tomto případě způsobil pachatel škodu za několik desítek tisíc korun. Oba majitelé Fordů Transit si odskočili na oběd do Jídelny u Šimůnků.

Třetí vykradené auto zaznamenali policisté v ulici Na Vršku dnes 30. Března 2015. Do osobního vozu, který měla majitelka zaparkovaný před bytovými domy v ulici Na Vršku, se během poledne, vloupal neznámý pachatel. Opět násilím vnikl do vozu a odnesl si kabelku, ve které byla peněženka s finanční hotovostí a doklady.

Co nato říci? Kriminalita v Dolních Břežanech neustává ba naopak. Vše se děje v době obědů, nákupů a při vyzvedávání si dětí ze školky či školy.

Řidičům lze jen doporučit, aby při odchodu zkontrolovali své auto a nenechávali věci odložené na viditelném místě. Peněženky, kufříky a další věci jsou snadnou kořistí pro nenechavce, kteří bez problémů rozbijí okno a věci seberou.

Zanechte komentář