Dolní Břežany a nejlepší internetové stránky ve Středočeském kraji

Nejlepší internetové stránky ve Středočeském kraji má dle porotců soutěže Zlatý Erb 2014, obec Dolní Břežany u Prahy. Jejich představitelé v pátek 21. března v sídle středočeského hejtmanství převzali hlavní cenu krajského kola 16. Ročníku této soutěže.

Není to tak dlouho, co se nový web setkal s velkou nelibostí samotných obyvatel Dolních Břežan ( článek ) kteří jsou dodnes s webovými stránkami obce, ne zcela spokojeni a nyní získal 1. místo v kategorii Nejlepší webová stránka obce a 3. místo v kategorii elektronická služba v krajském kole???  Pro mnohé,  zcela určitě zajímavá novinka.

Ve středních Čechách se letošního ročníku soutěže zúčastnilo osm měst, sedm obcí. Vítězové postupují do celostátního kola. Ceny za Středočeský kraj předal vítězům hejtman Středočeského kraje Josef Řihák. Cílem soutěže Zlatý erb je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky. Kriteria hodnocení a pořadí dle soutěžních kategorií naleznete na stránkách  Zlatý erb

Soutěž Zlatý erb vyhlašuje Sdružení Zlatý erb a Sdružení Zlatý erb pověřilo pořádáním soutěže společnost WEBHOUSE, s.r.o. a pokud se podíváte na stránky měst a obcí které postoupily do krajského kola, tak zjistíte, že byly vytvořeny právě zmiňovanou firmou WEBHOUSE, s.r.o. Zarážející je i to, že o hlasování v Krajském kole soutěže které bylo vyhlášeno 30. ledna 2014  nebyli občané Dolních Břežan informováni.

Na kolik asi přijde daňové poplatníky tato soutěž, která vzbuzuje nedůvěryhodnost a postrádá hlasování na základě počtu zaslaných hlasů samotných obyvatel obcí a měst ve všech kriteriích? 

Zanechte komentář